De intocht van Sinterklaas wordt in Hoenderloo altijd georganiseerd door de Hoenderlose Zaken Vereniging. Die heeft contact gehad met de Sint op de stoomboot, die al aardig dicht bij Nederland is.

De reis gaat aardig voorspoedig, maar de voorspellingen voor het weer van morgen zijn niet zo best. Eigenlijk zijn die zelfs heel slechts en men denkt dat het tijdens de intocht wel eens heel hard kan gaan regenen. Daarom is met de Sint overlegd en hij vindt het heel zielig en vervelend als de kinderen en hun familie morgen drijfnat worden. Daarom is besloten dat de intocht met de wandeling door het dorp niet door gaat. Maar er gaat zeker gevierd worden dat de Sint en zijn Pieten weer in Hoenderloo zijn, want Sinterklaas wil heel graag de kinderen weer terug zien.

Ons Dorpshuus gaat morgen om 13.00 uur open en rond 13.30 uur zullen de Sint en al zijn Pieten er ook komen. Dus kom allemaal naar Ons Dorpshuus en vier het feest mee samen met de grootste kindervriend en zijn helpers. 

postzegel sinterklaas