Aanstaande zaterdag is het weer zo ver, Sinterklaas en zijn Pieten zijn dan weer in Nederland en dus ook in Hoenderloo. Komen jullie hem welkom heten?

Als jullie dat willen doen, kom dan om 12.45 uur naar het schoolplein en de Sint en Pieten verwachten er rond 13.00 uur te zijn. Zorg dus dat je op tijd bent.

Na een warm welkom zal de stoet met de Spaanse gasten voor een tocht door een deel van het dorp gaan richting Ons Dorpshuus. VIOS voorop en iedereen te voet er achteraan. In het dorpsgebouw zal het feest dat Sinterklaas er weer is losbarsten met een leuk programma en zal ook de prijsuitreiking plaatsvinden van de kleurplaatwedstrijd. 

sint intocht 2023 aankondiging

LET OP: Bij enorm veel regen gaat de intocht niet door en kan iedereen rechtstreeks richting Ons Dorpshuus gaan. De Sint en Pieten zullen daar dan rond 13.30 uur binnenkomen! Dit wordt tijdig gecommuniceerd via de website en facebookpagina van hoenderloo.nl. Twijfelt u, hou dan zaterdagmorgen facebook en de site goed in de gaten.