Het nieuwe jaar is in Hoenderloo met een dik pak sneeuw van start gegaan. Er lag al een beste laag en daar is vandaag nog weer een paar centimeter bij gekomen. Naast ook overlast is het natuurlijk zeker een schitterend gezicht. Zo veel sneeuw als men nu in het dorp te verwerken krijgt is wel een flink aantal jaren geleden.

Het levert uiteraard mooie plaatjes op en een aantal willen we de bezoekers van hoenderloo.nl niet onthouden.

sneuuw 2026 1

De Heldringput is toch ook een prachtig plaatje.

sneuuw 2026 2

Of de andere kant op, vanaf de put bekeken..

sneuuw 2026 3

De kinderen zijn vandaag weer naar school gegaan, maar het afgelopen weekend hebben ze helemaal volop van de sneeuw kunnen genieten. Zoals met de slee naar beneden suizen op de helling bij de familie Essenstam. Wat hebben daar in de historie van het dorp al velen immens veel sneeuwpret beleefd.

sneuuw 2026 4

Her en der staan in het dorp inmiddels heel wat sneeuwpoppen. Hoe lang zullen die er nog te bewonderen zijn? Volgens de weerberichten staan ze nog wel even.

sneuuw 2026 5